My Favorite Movies
| fb1138425673's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 2 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 3 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 4 |
The Fifth Element (1997, PG-13) |
|
| 5 |
Freedom Writers (2007, PG-13) |
|
| 6 |
First Sunday (2008, PG-13) |
|
| 7 |
Get Smart (2008, PG-13) |
|
| 8 |
Yes Man (2008, PG-13) |
|
| 9 |
I, Robot (2004, PG-13) |
|
| 10 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |
|
| 11 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 12 |
Encino Man (1992, PG) |
|
| 13 |
Ace Ventura - When Nature Calls (1995, PG-13) |
|
| 14 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Big Circus (1959, Unrated) |
|
| 16 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 17 |
Black Knight (2001, PG-13) |

















