My Favorite Movies


  fb1145890523's Rating My Rating
1
Twilight (2008,  PG-13)
2
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
3
The Twilight Saga: Eclipse (2010,  Unrated)
4
The Pretender 2001 (2001,  Unrated)
5
Pretender: Island of the Haunted (Island of the Haunted ) (2001,  Unrated)
6
Halloween (1978,  R)
7
Halloween II (1981,  R)
8
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
9
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
10
The Godfather (1972,  R)
11
The Godfather, Part II (1974,  R)
12
The Godfather, Part III (1990,  R)
13
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
14
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
15
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
16
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
17
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
18
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments