My Favorite Movies
| fb1147546211's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Comes Softly (2003, Unrated) |
|
| 2 |
Love Takes Wing (2009, Unrated) |
|
| 3 |
Love's Abiding Joy (2006, PG) |
|
| 4 |
Love's Enduring Promise (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Love's Long Journey (2005, Unrated) |
|
| 6 |
Love's Unending Legacy (2007, Unrated) |
|
| 7 |
Love's Unfolding Dream (2007, Unrated) |
|
| 8 |
Love Finds a Home (2009, Unrated) |
|
| 9 |
Bolt (2008, PG) |
|
| 10 |
Greatest Heroes and Legends of the Bible: Joseph and the Coat of Many Colors (1995, Unrated) |
|
| 11 |
Greatest Heroes and Legends of the Bible: The Last Supper, Crucifixion and Resurrection (2003, Unrated) |
|
| 12 |
Beyond the Gates of Splendor (2002, PG-13) |
|
| 13 |
Flywheel (2003, Unrated) |
|
| 14 |
Facing the Giants (2006, PG) |
|
| 15 |
Fireproof (2008, PG) |
|
| 16 |
Toy Story (1995, G) |
|
| 17 |
Toy Story 2 (1999, G) |
|
| 18 |
Faith Like Potatoes (2006, Unrated) |
|
| 19 |
End of the Spear (2006, PG-13) |


















