My Favorite Movies


  fb1150041179's Rating My Rating
1
Braveheart (1995,  R)
2
Fight Club (1999,  R)
3
The Departed (2006,  R)
4
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
10
The Godfather (1972,  R)
11
V for Vendetta (2006,  R)
12
Armageddon (1998,  PG-13)
13
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
14
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
15
Ice Age (2002,  PG)
16
The Matrix Revolutions (2003,  R)
17
Ace Ventura - When Nature Calls (1995,  PG-13)
18
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
19
The Matrix (1999,  R)
20
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
21
Reunion / Secrets (1994,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments