My Favorite Movies


  fb1155240741's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
2
A Walk to Remember (2002,  PG)
3
Love Comes Softly (2003,  Unrated)
4
Love's Enduring Promise (2004,  Unrated)
5
Love's Unending Legacy (2007,  Unrated)
6
The Lake House (2006,  PG)
7
The Man in the Moon (1991,  PG-13)
8
Walk the Line (2005,  PG-13)
9
Legally Blonde (2001,  PG-13)
10
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
11
Wildflower (1991,  PG-13)
12
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
13
The Secret Path (The Silent Path) (1999,  Unrated)
14
Saving Sarah Cain (2007,  Unrated)
15
Love's Abiding Joy (2006,  PG)
16
Love's Long Journey (2005,  Unrated)
17
Just Married (2003,  PG-13)
18
Why Did I Get Married? (2007,  PG-13)
19
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
20
Daddy's Little Girls (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments