My Favorite Movies


  fb1164870033's Rating My Rating
1
Halloween (2007,  R)
2
Halloween (1978,  R)
3
Halloween II (1981,  R)
4
Halloween III - Season of the Witch (1982,  R)
5
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
6
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
7
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
8
Halloween H2O (1998,  R)
9
Halloween - Resurrection (2002,  R)
10
Maniac! (1980,  Unrated)
11
Black Christmas (2006,  R)
12
Black Christmas (1974,  R)
13
Silent Night, Deadly Night (1984,  R)
14
Toolbox Murders (2004,  R)
15
The Toolbox Murders (1978,  R)
16
Night of the Living Dead (1968,  Unrated)
17
Dawn of the Dead (1979,  R)
18
Day of the Dead (1985,  Unrated)
19
Land of the Dead (2005,  R)
20
Night of the Living Dead (1990,  R)
21
The Return of the Living Dead (1985,  R)
22
Return of the Living Dead Part II (1988,  R)
23
Return of the Living Dead 3 (1993,  R)
24
Return of the Living Dead: Necropolis (2005,  R)
25
Return of the Living Dead 5: Rave to the Grave (2005,  R)
26
The Burning (1981,  Unrated)
27
I Drink Your Blood (1971,  R)
28
Terror Train (1980,  R)
29
Hell Night (1981,  R)
30
The Mist (2007,  R)
31
My Bloody Valentine (1981,  R)
32
Circus of Fear (1966,  Unrated)
33
Mountaintop Motel Massacre (1986,  R)
34
Motel Hell (1980,  R)
35
Hatchet (2006,  R)
36
The Tripper (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments