My Favorite Movies


  fb1181207846's Rating My Rating
1
Clue (1985,  PG)
2
Radioland Murders (1994,  PG)
3
Secretary (2002,  R)
4
What Dreams May Come (1998,  PG-13)
5
Ella Enchanted (2004,  PG)
6
Little Shop of Horrors (1986,  PG-13)
7
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
8
The Painted Veil (2006,  PG-13)
9
WALL-E (2008,  G)
10
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005,  PG)
11
Moonlight Whispers (1999,  R)
12
Kamikaze Girls (2004,  Unrated)
13
Battle Royale (Batoru Rowaiaru) (2001,  Unrated)
14
Return to Oz (1985,  PG)
15
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
16
Stranger Than Fiction (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments