My Favorite Movies


  fb1183444816's Rating My Rating
1
Land of the Dead (2005,  R)
2
Soul Assassin (2002,  R)
3
Truth About Love (2005,  R)
4
Assassins (1995,  R)
5
Lean on Me (1989,  PG-13)
6
Torn Apart (1989,  R)
7
Silent Partner (2006,  Unrated)
8
Kiss and Tell (2000,  Unrated)
9
Mean Girls (2004,  PG-13)
10
Back to the Future (1985,  PG)
11
Twisted (2004,  R)
12
True Lies (1994,  R)
13
One False Move (1992,  R)
14
If Looks Could Kill (1991,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments