My Favorite Movies
| fb1184357253's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Cannon Movie Tales: Sleeping Beauty (, G) |
|
|
| 5 |
A Will of Their Own (1998, Unrated) |
|
|
| 6 |
Marie Antoinette (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
Final Destination (2000, R) |
|
|
| 9 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
|
| 10 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 11 |
The Sixth Sense (1999, PG-13) |
|
|
| 12 |
Enemy at the Gates (2001, R) |
|
|
| 13 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
|
| 14 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
|
| 15 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |
|
|
| 16 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 17 |
The Perfect Holiday (2007, PG) |
|
|
| 18 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Ring Two (2005, PG-13) |
|
|
| 20 |
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995, R) |
|
|
| 21 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
|
| 22 |
My Blueberry Nights (2007, PG-13) |
|
|
| 23 |
Blood of Beasts (Beauty and the Beast) (2003, PG-13) |
|



