My Favorite Movies
| fb1194622362's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 2 |
We Were Soldiers (2002, R) |
|
| 3 |
Enemy at the Gates (2001, R) |
|
| 4 |
Men of Honor (2000, R) |
|
| 5 |
300 (2007, R) |
|
| 6 |
Arthur (1981, PG) |
|
| 7 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Lost Brigade (1993, Unrated) |
|
| 11 |
Braveheart (1995, R) |











