My Favorite Movies
| fb1196215565's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
| 2 |
Bound (1996, R) |
|
| 3 |
Saturday the 14th Strikes Back (1988, PG) |
|
| 4 |
Natural Born Killers (1994, NC-17) |
|
| 5 |
Shock Treatment (1981, PG) |
|
| 6 |
Hellraiser (1987, R) |
|
| 7 |
Hellraiser - Bloodline (1996, R) |
|
| 8 |
Better Than Chocolate (1999, Unrated) |
|
| 9 |
Adam & Steve (2005, Unrated) |
|
| 10 |
Kissing Jessica Stein (2002, R) |
|
| 11 |
Ghoulies (1985, PG-13) |
|
| 12 |
Critters (1986, PG-13) |











