My Favorite Movies


  fb1197594705's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
2
Two For the Money (2005,  R)
3
Consequence (2003,  R)
4
Blankman (1994,  PG-13)
5
The Long Kiss Goodnight (1996,  R)
6
The Usual Suspects (1995,  R)
7
The Last Samurai (2003,  R)
8
The Last Dragon (1985,  PG-13)
9
Paid in Full (2002,  R)
10
Dead Presidents (1995,  R)
11
The Heartbreak Kid (2007,  R)
12
Wedding Crashers (2005,  R)
13
Higher Learning (1994,  R)
14
Meet the Parents (2000,  PG-13)
15
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
16
Love Jones (1996,  R)
17
Spawn (1997,  PG-13)
18
Friday (1995,  R)
19
Big Fish (2003,  PG-13)
20
Hoodlum (1997,  R)
21
American Gangster (2007,  R)
22
Young Guns (1988,  R)
23
Tombstone (1993,  R)
24
Waiting to Exhale (1995,  R)
25
Crooklyn (1994,  PG-13)
26
Belly (1998,  R)
27
Fight Club (1999,  R)
28
300 (2007,  R)
29
Knocked Up (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments