My Favorite Movies


  fb1200047313's Rating My Rating
1
The Godfather (1972,  R)
2
Fargo (1996,  R)
3
Die Hard (1988,  R)
4
Kate & Leopold (2001,  PG-13)
5
So Fine (1981,  R)
6
The Family Man (2000,  PG-13)
7
Love Actually (2003,  R)
8
Notting Hill (1999,  PG-13)
9
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
10
When Harry Met Sally (1989,  R)
11
Office Space (1999,  R)
12
You Can't Cheat an Honest Man (1939,  Unrated)
13
Burn After Reading (2008,  R)
14
Coneheads (1993,  PG)
15
Blast from the Past (1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments