My Favorite Movies
| fb1200733871's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She Wore a Yellow Ribbon (1949, Unrated) |
|
| 2 |
The Searchers (1956, Unrated) |
|
| 3 |
Shane (1953, Unrated) |
|
| 4 |
The 300 Spartans (1962, Unrated) |
|
| 5 |
Robinson Crusoe on Mars (1964, Unrated) |
|
| 6 |
Fighter Squadron (1948, Unrated) |
|
| 7 |
Night Passage (1957, Unrated) |
|
| 8 |
Sergeant York (1941, Unrated) |
|
| 9 |
Friendly Persuasion (1956, Unrated) |
|
| 10 |
Battleground (1949, Unrated) |
|
| 11 |
The Quiet Man (1952, Unrated) |











