Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1213543958's Rating My Rating
1
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000,  PG-13)
2
Beverly Hills Cop (1984,  R)
3
Top Gun (1986,  PG)
4
Open Range (2003,  R)
5
Wyatt Earp (1994,  PG-13)
6
The Postman (1997,  R)
7
The Iron Giant (1999,  PG)
8
King Kong (2005,  PG-13)
9
Double Jeopardy (1999,  R)
10
Scorned (A Woman Scorned) (1994,  PG)
11
Radio (2003,  PG)
12
Secondhand Lions (2003,  PG)
13
Shaft (2000,  R)
14
Jurassic Park (1993,  PG-13)
15
The Lost World - Jurassic Park (1997,  PG-13)
16
Jurassic Park III (2001,  PG-13)
17
The Notebook (2004,  PG-13)
18
Transformers (2007,  PG-13)
19
Spider-Man (2002,  PG-13)
20
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
21
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
22
Collateral Damage (2002,  R)
23
Braveheart (1995,  R)
24
The Patriot (2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments