My Favorite Movies
| fb1217117078's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Music and Lyrics (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Grosse Pointe Blank (1997, R) |
|
| 3 |
Flushed Away (2006, PG) |
|
| 4 |
Must Love Dogs (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 6 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Moulin Rouge (1952, Unrated) |
|
| 9 |
Rent (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Elizabethtown (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Murder Live! (1997, Unrated) |
|
| 12 |
One Crazy Summer (1986, PG) |
|
| 13 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 14 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Sure Thing (1985, PG-13) |















