My Favorite Movies
| fb1222179619's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fright Night Part 2 (1989, R) |
|
| 2 |
Vamp (1986, R) |
|
| 3 |
Beverly Hills Vamp (1989, R) |
|
| 4 |
Le Magnifique (1973, Unrated) |
|
| 5 |
Sleeping Beauty (1959, G) |
|
| 6 |
The Fearless Vampire Killers, or Pardon Me but Your Teeth Are in My Neck (1967, Unrated) |
|
| 7 |
Buffy the Vampire Slayer (1992, PG-13) |
|
| 8 |
Way Out West (1937, G) |
|
| 9 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 10 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 11 |
Four Weddings and a Funeral (1994, R) |
|
| 12 |
When Harry Met Sally (1989, R) |
|
| 13 |
Razor Blade Smile (1998, R) |












