My Favorite Movies
| fb1226267145's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sex and the City (2008, R) |
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 4 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 5 |
Marley & Me (2008, PG) |
|
| 6 |
Never Forget (2008, Unrated) |
|
| 7 |
Je N'aime Que Toi (2004, Unrated) |
|
| 8 |
The Island (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 10 |
Getting Out of Rhode Island (2002, Unrated) |
|
| 11 |
Love Story (1970, PG) |











