Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1242791969's Rating My Rating
1
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
2
Austin Powers - International Man of Mystery (1997,  PG-13)
3
Beetle Juice (Beetlejuice) (1988,  PG)
4
Blazing Saddles (1974,  R)
5
Cinderella Man (2005,  PG-13)
6
Dodgeball - A True Underdog Story (2004,  PG-13)
7
Donnie Darko (2001,  R)
8
Young Frankenstein (1974,  PG)
9
Little Nicky (2000,  PG-13)
10
Arsenic and Old Lace (1944,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments