My Favorite Movies


  fb1245407517's Rating My Rating
1
Saw (short film) (2003,  Unrated)
2
Saw II (2005,  R)
3
Saw III (2006,  R)
4
Saw IV (2007,  R)
5
Saw V (2008,  R)
6
Saw VI (2009,  R)
7
Man Som Hatar Kvinnor (Millenium: Part 1 - Men Who Hate Women) (The Girl with the Dragon Tattoo) (2009,  Unrated)
8
Fast and Furious (2009,  PG-13)
9
The Butterfly Effect (2004,  R)
10
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
11
Hitman (2007,  R)
12
Jackass - The Movie (2002,  R)
13
Dude, Where's My Car? (2000,  PG-13)
14
American Gangster (2007,  R)
15
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
16
American Wedding (2003,  R)
17
Bad Boys (1995,  R)
18
American Psycho (2000,  R)
19
Four Brothers (2005,  R)
20
Eurotrip (2003,  R)
21
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
22
Disturbia (2007,  PG-13)
23
Ocean's Thirteen (2007,  PG-13)
24
What Happens in Vegas (2008,  PG-13)
25
The Passion of the Christ (2004,  R)
26
Shoot 'Em Up (2007,  R)
27
Superbad (2007,  R)
28
Snakes on a Plane (2006,  R)
29
Jackass: Number Two (2006,  R)
30
Johnny English (2003,  PG)
31
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
32
17 Again (2009,  PG-13)
33
Get Rich or Die Tryin' (2005,  R)
34
Bad Boys II (2003,  R)
35
The Da Vinci Code (2006,  PG-13)
36
White Men Can't Jump (1992,  R)
37
Next (2007,  PG-13)
38
Next Friday (2000,  R)
39
Radio (2003,  PG)
40
Apocalypto (2006,  R)
41
Ray (2004,  PG-13)
42
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
43
Men in Black (1997,  PG-13)
44
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
45
Men in Black II (2002,  PG-13)
46
Click (2006,  PG-13)
47
Armageddon (1998,  PG-13)
48
Bulletproof Monk (2003,  PG-13)
49
Role Models (2008,  R)
50
American Pie (1999,  R)
51
American Pie 2 (2001,  R)
52
American Psycho II: All American Girl (2002,  R)
53
Futurama: Bender's Big Score (2007,  PG)
54
Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009,  Unrated)
Futurama: Into the Wild Green Yonder
WANNA SEE IT!!!
55
Futurama: Bender's Game (2008,  Unrated)
56
Futurama: The Beast with a Billion Backs (2008,  Unrated)
57
The Dark Knight (2008,  PG-13)
58
1408 (2007,  PG-13)
59
Jumper (2008,  PG-13)
60
Balls of Fury (2007,  PG-13)
61
Step Brothers (2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments