My Favorite Movies
| fb1251170715's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The 11th Hour (2007, PG) |
|
| 2 |
Minority Report (2002, PG-13) |
|
| 3 |
Welcome Home Roscoe Jenkins (2008, PG-13) |
|
| 4 |
The Visit (2000, R) |
|
| 5 |
Tongues Untied (1991, Unrated) |
|
| 6 |
Silent Hill (2006, R) |
|
| 7 |
Mission To Mars (2000, PG) |
|
| 8 |
Noah's Arc (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Cloverfield (2008, PG-13) |
|
| 10 |
Enemy of the State (1998, R) |
|
| 11 |
As Good As It Gets (1997, PG-13) |
|
| 12 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Cover (2007, PG-13) |
|
| 14 |
What Dreams May Come (1998, PG-13) |
|
| 15 |
The First Wives Club (1996, PG) |
|
| 16 |
The Ground Truth (2006, R) |
|
| 17 |
Cast Away (2000, PG-13) |
|
| 18 |
Set It Off (1996, R) |
|
| 19 |
Event Horizon (1997, R) |
|
| 20 |
Dead Presidents (1995, R) |
|
| 21 |
Teeth (2007, R) |
|
| 22 |
Pay It Forward (2000, PG-13) |
|
| 23 |
Brokeback Mountain (2005, R) |
|
| 24 |
Eyes Wide Shut (1999, R) |
|
| 25 |
Lakeview Terrace (2008, PG-13) |
























