My Favorite Movies


  fb1252024452's Rating My Rating
1
9 (2009,  PG-13)
2
Coco avant Chanel (Coco Before Chanel) (2009,  PG-13)
3
New York, I Love You (2009,  R)
New York, I Love You
:D!!!!!!!
4
Disney's A Christmas Carol (2009,  PG)
5
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
6
Los Abrazos Rotos (Broken Embraces) (Broken Hugs) (2009,  R)
7
Sympathy for Delicious (2009,  Unrated)
8
Main Street (2009,  Unrated)
Main Street
Um......... cant wait to see this movie!!!!
9
The Cross (2010,  Unrated)
10
Elizabethtown (2005,  PG-13)
Elizabethtown
Love this movie! I love it!for so many reasons!
11
Haven (2006,  R)
Haven
Had to watch it twice to understand what happened lol, but I like it the storyline. Sad though.
12
Easy Virtue (2009,  PG-13)
13
Alice in Wonderland (2010,  Unrated)
Alice in Wonderland
Tim Burton and Johnny Depp, Amazing! again!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments