My Favorite Movies

  fb1252203518's Rating My Rating
1
The Godfather (1972,  R)
Click to Rate
2
The Godfather, Part II (1974,  R)
Click to Rate
3
The Godfather, Part III (1990,  R)
Click to Rate
4
Serpico (1973,  R)
Click to Rate
5
Scarface (1983,  R)
Click to Rate
6
Casablanca (1942,  Unrated)
Click to Rate
7
The Devil's Advocate (1997,  R)
Click to Rate
8
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
9
The Untouchables (1987,  R)
Click to Rate
10
Soraya (2003,  Unrated)
Click to Rate
11
Heat (1995,  R)
Click to Rate
12
Snatch. (2001,  R)
Click to Rate
13
Seven (Se7en) (1995,  R)
Click to Rate
14
Schindler's List (1993,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments