My Favorite Movies


  fb1255612342's Rating My Rating
1
Unzipped (1995,  Unrated)
2
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
3
Dreamgirls (2006,  PG-13)
4
Mommie Dearest (1981,  PG)
5
Paris Is Burning (1990,  R)
6
Mahogany (1975,  PG)
7
Lady Sings the Blues (1972,  R)
8
The Wiz (1978,  G)
9
Guess Who's Coming to Dinner (1967,  Unrated)
10
Thirteen (2003,  R)
11
Conan the Barbarian (1982,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments