My Favorite Movies
| fb1267815247's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 2 |
Slumdog Millionaire (2008, R) |
|
| 3 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 4 |
Quest for the Mighty Sword (Ator III: The Hobgoblin) (1990, PG-13) |
|
| 5 |
Shark Tale (2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 7 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Road to El Dorado (2000, PG) |
|
| 9 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 10 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 12 |
Million Dollar Baby (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Clone (2000, Unrated) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 17 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 18 |
Love Potion #9 (1992, PG-13) |


















