My Favorite Movies
| fb1269311212's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Loving Leah (2009, Unrated) |
|
| 2 |
Straight from the Heart (2003, PG) |
|
| 3 |
Bridget Jones's Diary (2001, R) |
|
| 4 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
| 5 |
While You Were Sleeping (1995, PG) |
|
| 6 |
Kate & Leopold (2001, PG-13) |
|
| 7 |
You've Got Mail (1998, PG) |
|
| 8 |
French Kiss (1995, PG-13) |
|
| 9 |
Memoirs of a Geisha (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Brother Bear (2003, G) |
|
| 11 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 12 |
The Lion King 2 - Simba's Pride (1998, G) |
|
| 13 |
Balto (1995, G) |
|
| 14 |
Anastasia (1997, G) |
|
| 15 |
Beauty and the Beast (1991, G) |
|
| 16 |
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001, PG) |
|
| 17 |
Ice Age (2002, PG) |

















