Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1277250172's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
It was good to finally put a face to Voldemort besides just a head..
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
it's alright but Potter is getting old grow up!
4
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
The plot was really cool it's one of my favorites!
5
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
7
The Matrix (1999,  R)
The Matrix
?
8
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
9
Romeo & Juliet (1982,  Unrated)
10
The House Bunny (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments