My Favorite Movies


  fb1278966069's Rating My Rating
1
The Sound of Music (1965,  G)
2
My Fair Lady (1964,  G)
3
Mary Poppins (1964,  G)
4
The King and I (1956,  G)
5
Gigi (1958,  G)
6
Breakfast at Tiffany's (1961,  Unrated)
7
Chitty Chitty Bang Bang (1968,  G)
8
Annie (1982,  G)
9
Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971,  G)
10
Alice in Wonderland (1951,  G)
11
Oliver! (1968,  G)
12
Lt. Robin Crusoe, U.S.N. (1966,  Unrated)
13
Fitzwilly (A Garden of Cucumbers) (1967,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments