My Favorite Movies
| fb1311199794's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 (2007, R) |
|
| 2 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 5 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 6 |
Grease (1978, PG) |
|
| 7 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 12 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 16 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 17 |
Wedding Crashers (2005, R) |

















