My Favorite Movies
| fb1312913724's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
My Blue Heaven (1950, Unrated) |
|
| 2 |
The Family Stone (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 4 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 5 |
The Bourne Identity (2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Bourne Supremacy (2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Holiday Inn (1942, Unrated) |
|
| 9 |
Mother Wore Tights (1947, Unrated) |
|
| 10 |
Rodgers and Hammerstein's Oklahoma! (1999, Unrated) |
|
| 11 |
Brigadoon (1954, G) |
|
| 12 |
Sleepless in Seattle (1993, PG) |
|
| 13 |
When Harry Met Sally (1989, R) |
|
| 14 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
| 15 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
| 16 |
My Blue Heaven (1990, PG-13) |
|
| 17 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 18 |
27 Dresses (2008, PG-13) |
|
| 19 |
The Notebook (2004, PG-13) |

















