My Favorite Movies
| fb1313234148's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Resident Evil (2002, R) |
|
| 2 |
Hostel (2006, R) |
|
| 3 |
Death Note (2007, Unrated) |
|
| 4 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 5 |
Bowfinger (1999, PG-13) |
|
| 6 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 7 |
Platoon (1986, R) |
|
| 8 |
Jarhead (2005, R) |
|
| 9 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
| 10 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Shakespeare in Love (1998, R) |
|
| 12 |
Salt and Pepper (1968, Unrated) |
|
| 13 |
Finding Nemo (2003, G) |













