My Favorite Movies
| fb1314653339's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Message in a Bottle (1999, PG-13) |
|
|
| 2 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
Lost In Translation (2003, R) |
|
|
| 4 |
Before Sunrise (1995, R) |
|
|
| 5 |
Before Sunset (2004, R) |
|
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Shallow Hal (2001, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
Moments of Love (2006, Unrated) |
|
|
| 11 |
Bridget Jones's Diary (2001, R) |
|
|
| 12 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
Center Stage (2000, PG-13) |
|
|
| 14 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
|
| 15 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
|
| 16 |
Kung Fu Hustle (2005, R) |
|
|
| 17 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998, PG-13) |
|
|
| 18 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
|
| 19 |
Over the Hedge (2006, PG) |
|
|
| 20 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
|
| 21 |
Pretty in Pink (1986, PG-13) |
|
|
| 22 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|
|
| 23 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 24 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
|
| 25 |
The Fast and the Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 26 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
|
| 27 |
The Italian Job (2003, PG-13) |
|
|
| 28 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 29 |
You've Got Mail (1998, PG) |
|
|
| 30 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
|
| 31 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 32 |
Love Affair (1994, PG-13) |
|
|
| 33 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|


