My Favorite Movies
| fb1320377016's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Street Kings (2008, R) |
|
| 2 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 3 |
Phone Booth (2003, R) |
|
| 4 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 5 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 6 |
First Sunday (2008, PG-13) |
|
| 7 |
The Whole Nine Yards (2000, R) |
|
| 8 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Training Day (2001, R) |
|
| 10 |
Welcome Home Roscoe Jenkins (2008, PG-13) |
|
| 11 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 12 |
Deadly Game (Catch Me If You Can) (1998, Unrated) |
|
| 13 |
Shark Tale (2004, PG) |
|
| 14 |
Rebound (2005, PG) |
|
| 15 |
Black Knight (2001, PG-13) |
|
| 16 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 17 |
Barber Shop Jokes (2006, Unrated) |
|
| 18 |
Ali (2001, R) |
|
| 19 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 20 |
Big Fat Liar (2002, PG) |




















