My Favorite Movies
| fb1320827800's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 (2007, R) |
|
| 2 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 7 |
Harlem Nights (1989, R) |
|
| 8 |
Quantum of Solace (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Mission: Impossible III (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Iron Man (2008, PG-13) |
|
| 11 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 12 |
Hustle & Flow (2005, R) |
|
| 13 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 14 |
The Hunted (2003, R) |
|
| 15 |
This Space Between Us (2000, Unrated) |
|
| 16 |
WALL-E (2008, G) |
|
| 17 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 19 |
Hannibal Rising (2007, R) |
|
| 20 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 21 |
Fast and Furious (2009, PG-13) |
|
| 22 |
Not Easily Broken (2009, PG-13) |
|
| 23 |
Layer Cake (2004, R) |























