My Favorite Movies


  fb1325205912's Rating My Rating
1
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
Just Like Heaven
reese and mark reali sweet together in this. made me laugh gud film!!
2
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
3
A Knight's Tale (2001,  PG-13)
4
Bad Boys II (2003,  R)
5
Bridget Jones's Diary (2001,  R)
6
Cool Runnings (1993,  PG)
7
Grease (1978,  PG)
8
Honey (2003,  PG-13)
9
Love Actually (2003,  R)
10
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
14
Pretty Woman (1990,  R)
15
Shrek (2001,  PG)
16
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
17
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
love it
18
27 Dresses (2008,  PG-13)
19
I Am Legend (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments