My Favorite Movies
| fb1333896742's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 3 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 4 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 5 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 6 |
Grease (1978, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 11 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 12 |
Chocolate (2008, R) |
|
| 13 |
Chocolate (2005, Unrated) |
|
| 14 |
Hot Chocolate (1992, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |















