My Favorite Movies
| fb1338453803's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Outsiders (1983, PG) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 7 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 12 |
Master and Commander: The Far Side of the World (2003, PG-13) |
|
| 13 |
The Prince and the Surfer (1999, PG) |
|
| 14 |
Arthur's Quest (1999, PG) |













