My Favorite Movies
| fb1346629738's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 3 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 5 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Hide and Seek: Do You Want to Play? The Making of 'Hide and Seek' (2005, Unrated) |
|
| 7 |
One Missed Call (2008, PG-13) |
|
| 8 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 10 |
Jaws (1975, PG) |
|
| 11 |
The Boy in the Striped Pajamas (The Boy in the Striped Pyjamas) (2008, PG-13) |
|
| 12 |
Michael Jackson's This Is It (2009, PG) |
|
| 13 |
Grease (1978, PG) |
|
| 14 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 15 |
Wedding Crashers (2005, R) |















