My Favorite Movies


  fb1351917307's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Finding Nemo (2003,  G)
3
Transformers (2007,  PG-13)
4
300 (2007,  R)
5
Fireproof (2008,  PG)
Fireproof
This movie is so great it really talks about how amazing are god is so I encourage everone to see it
6
Shoot 'Em Up (2007,  R)
7
Iron Man (2008,  PG-13)
8
Up (2009,  PG)
Up
Awesome Movie Best Of Pixar
9
Fired Up (2009,  PG-13)
10
Juno (2007,  PG-13)
11
Norbit (2007,  PG-13)
12
Titanic (1997,  PG-13)
13
Land of the Lost (2009,  PG-13)
14
Ratatouille (2007,  G)
15
Bolt (2008,  PG)
16
Kung Fu Panda (2008,  PG)
17
Shrek (2001,  PG)
18
Shrek 2 (2004,  PG)
19
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
20
The Love Guru (2008,  PG-13)
21
Step Brothers (2008,  R)
22
Are We There Yet? (2005,  PG)
23
Blue Crush (2002,  PG-13)
24
Vacancy (2007,  R)
25
Paul Blart: Mall Cop (2009,  PG)
26
Marley & Me (2008,  PG)
27
The Curious Case of Benjamin Button (2008,  PG-13)
28
Crossroads (2006,  Unrated)
29
Disaster Movie (2008,  PG-13)
30
Epic Movie (2007,  PG-13)
31
Meet the Spartans (2008,  PG-13)
32
Elf (2003,  PG)
33
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
34
Saving Silverman (Evil Woman) (2001,  R)
35
The Pink Panther (2006,  PG)
36
Pink Panther 2 (2009,  PG)
37
You Don't Mess with the Zohan (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments