My Favorite Movies
| fb1352105005's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Center Stage (2000, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Queen of the Damned (2002, R) |
|
| 4 |
Bend It Like Beckham (2003, PG-13) |
|
| 5 |
East Is East (1999, R) |
|
| 6 |
The Saint (1997, PG-13) |
|
| 7 |
Enchanted (2007, PG) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Second Generation (2003, Unrated) |
|
| 10 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 11 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |











