My Favorite Movies
| fb1354895454's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Monsters vs. Aliens (2009, PG) |
|
| 2 |
Toy Story 2 (1999, G) |
|
| 3 |
The Visual Bible: Matthew (Jesus the Christ) (The Gospel of Matthew) (1997, Unrated) |
|
| 4 |
The Visual Bible: Acts (Falling Fire: The Gift of the Spirit) (1994, Unrated) |
|
| 5 |
Jesus of Nazareth (, Unrated) |
|
| 6 |
The Passion of the Christ (2004, R) |
|
| 7 |
Corrina, Corrina (1994, PG) |
|
| 8 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 9 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 10 |
Lilo & Stitch (2002, PG) |
|
| 11 |
Zathura (2005, PG) |
|
| 12 |
Pocahontas II - Journey to a New World (1998, Unrated) |
|
| 13 |
Toy Story (1995, G) |
|
| 14 |
A Goofy Movie (1995, G) |
|
| 15 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 16 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 17 |
The Iron Giant (1999, PG) |
|
| 18 |
Jumanji (1995, PG) |
|
| 19 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
| 20 |
Last Action Hero (1993, PG-13) |
|
| 21 |
Godzilla (1998, PG-13) |
|
| 22 |
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed (2004, PG) |
|
| 23 |
Scooby-Doo (2002, PG) |
|
| 24 |
Ghost (1990, R) |
|
| 25 |
Little Women (1994, PG) |
|
| 26 |
Jui kuen II (The Legend of Drunken Master) (Drunken Fist II) (1994, R) |

























