My Favorite Movies


  fb1355946348's Rating My Rating
1
Wanted (2008,  R)
2
The Final Destination (2009,  R)
3
Twilight (2008,  PG-13)
4
The House of the Devil (2009,  R)
5
G.I. Joe: Rise of Cobra (2009,  PG-13)
6
Angels & Demons (2009,  PG-13)
7
21 (2008,  PG-13)
8
2012 (2009,  PG-13)
2012
perfect !
9
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
The Twilight Saga: New Moon
twilight more funny than new moon
10
Saw V (2008,  R)
11
Friday the 13th (2009,  R)
12
Transformers (2007,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
14
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
15
Saw III (2006,  R)
16
Saw II (2005,  R)
17
Saw IV (2007,  R)
18
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
19
Titanic Revealed (2004,  Unrated)
20
Whispers (1989,  R)
21
Orphan (2009,  R)
22
Final Destination 3 (2006,  R)
23
Jumper (2008,  PG-13)
24
Final Destination 2 (2003,  R)
25
Final Destination (2000,  R)
26
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
27
Cleaner (2008,  R)
28
Urban Legends: Final Cut (2000,  R)
29
Urban Legends - Bloody Mary (2005,  R)
30
The Butterfly Effect (2004,  R)
31
The Butterfly Effect 2 (2006,  R)
32
The Butterfly Effect 3: Revelations (2009,  R)
33
The Pianist (2002,  R)
34
A Nightmare on Elm Street (1984,  R)
35
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge (1985,  R)
36
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master (1988,  R)
37
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child (1989,  R)
38
A Nightmare on Elm Street (2010,  Unrated)
39
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
40
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
41
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011,  Unrated)
42
Constantine (2005,  R)
43
The Good Life (2007,  R)
44
The Devil's Advocate (1997,  R)
45
Street Kings (2008,  R)
46
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
47
Troy (2004,  R)
48
Termination Point (2007,  PG-13)
49
Breaking Dawn (2006,  R)
50
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
51
Underworld: The Rise of the Lycans (2009,  R)
52
Underworld: Evolution (2006,  R)
53
Underworld (2003,  R)
54
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
55
Mystic River (2003,  R)
56
The Twilight Saga: Eclipse (2010,  Unrated)
57
The Departed (2006,  R)
58
The Matrix (1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments