Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1360260209's Rating My Rating
1
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
2
Bad Boys (1995,  R)
3
Ice Age (2002,  PG)
4
Queen of the Damned (2002,  R)
5
The Basketball Diaries (1995,  R)
6
Interview with the Vampire (1994,  R)
7
Top Gun (1986,  PG)
8
She's All That (1999,  PG-13)
9
Braveheart (1995,  R)
10
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
11
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
12
Titanic (1996,  PG-13)
13
Over the Hedge (2006,  PG)
14
Pearl Harbor (2001,  PG-13)
15
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
16
Step Up (2006,  PG-13)
17
The Princess Bride (1987,  PG)
18
Trainspotting (1996,  R)
19
Fallen Angel (1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments