My Favorite Movies


  fb1362609934's Rating My Rating
1
A Cinderella Story (2004,  PG)
2
Beauty and the Beast (1991,  G)
3
Cinderella (1950,  G)
4
Disney's Aladdin (1992,  G)
5
Finding Nemo (2003,  G)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
11
Ice Age (2002,  PG)
12
Robin Hood - Men in Tights (1993,  PG-13)
13
Shrek (2001,  PG)
14
Shrek 2 (2004,  PG)
15
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
16
Sleeping Beauty (1959,  G)
17
Titanic (1997,  PG-13)
18
The Prisoner of Zenda (1979,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments