My Favorite Movies


  fb1364564057's Rating My Rating
1
Dumb and Dumber (1994,  PG-13)
2
Ace Ventura - When Nature Calls (1995,  PG-13)
3
Star Trek (2009,  PG-13)
Star Trek
definately was good
4
Transformers (2007,  PG-13)
5
Gladiator (2000,  R)
6
Troy (2004,  R)
7
Braveheart (1995,  R)
8
Underworld (2003,  R)
9
Underworld: Evolution (2006,  R)
10
Underworld: The Rise of the Lycans (2009,  R)
11
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004,  PG-13)
12
Indiana Jones and the Last Crusade (1989,  PG-13)
13
Iron Man (2008,  PG-13)
14
Saw (2004,  R)
15
Predator (1987,  R)
16
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981,  PG)
17
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999,  PG-13)
18
300 (2007,  R)
19
Shrek (2001,  PG)
20
Shrek 2 (2004,  PG)
21
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
22
Family Guy - Blue Harvest (2008,  Unrated)
23
Hot Shots! Part Deux (1993,  PG-13)
24
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
25
The Mask (1994,  PG-13)
26
The Truman Show (1998,  PG)
27
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
28
Super Troopers (2001,  R)
29
Hancock (2008,  PG-13)
30
The Dark Knight (2008,  PG-13)
31
Shallow Hal (2001,  PG-13)
32
Kingpin (1996,  PG-13)
33
Forgetting Sarah Marshall (2008,  R)
34
White Chicks (2004,  PG-13)
35
Apocalypto (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments