My Favorite Movies
| fb1367986009's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Facing the Giants (2006, PG) |
|
| 2 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 3 |
The Stooge (1953, Unrated) |
|
| 4 |
Fiddler on the Roof (1971, G) |
|
| 5 |
James and the Giant Peach (1996, PG) |
|
| 6 |
The Sandlot (1993, PG) |
|
| 7 |
A Little Princess (1995, G) |
|
| 8 |
Little Men (1940, Unrated) |
|
| 9 |
Harriet the Spy (1996, PG) |
|
| 10 |
Tom and Huck (1995, PG) |
|
| 11 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 12 |
Paulie (1998, PG) |
|
| 13 |
Dennis the Menace (1993, PG) |
|
| 14 |
Charlotte's Web (2006, G) |
|
| 15 |
The Ruby Princess Runs Away (2000, Unrated) |
|
| 16 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 17 |
Son of the Mask (2005, PG) |
|
| 18 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 19 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 20 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 21 |
Inspector Gadget (1999, PG) |
|
| 22 |
Spy Kids (2001, PG) |
|
| 23 |
Herbie: Fully Loaded (2005, G) |
|
| 24 |
The Little Rascals (1994, PG) |
|
| 25 |
It's a Wonderful Life (1946, Unrated) |

























