My Favorite Movies
| fb1369320256's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Midnight Cowboy (1969, R) |
|
| 2 |
West Side Story (1961, Unrated) |
|
| 3 |
Badlands (1973, PG) |
|
| 4 |
Blade Runner (1982, R) |
|
| 5 |
Raging Bull (1980, R) |
|
| 6 |
Black Narcissus (1947, Unrated) |
|
| 7 |
Midnight Express (1978, R) |
|
| 8 |
Friday Night (2002, Unrated) |
|
| 9 |
Saturday Morning (2007, Unrated) |
|
| 10 |
Fargo (1996, R) |










