My Favorite Movies
| fb1371263900's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Unborn (2009, PG-13) |
|
| 3 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 4 |
King Arthur (2004, PG-13) |
|
| 5 |
House of Wax (2005, R) |
|
| 6 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
| 7 |
Women of the Beach (Blue Crush) (2002, Unrated) |
|
| 8 |
Superhero Movie (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999, PG) |
|
| 11 |
X-Men Origins - Wolverine (2009, PG-13) |
|
| 12 |
The Twilight Saga: New Moon (2009, PG-13) |












