My Favorite Movies


  fb1374126069's Rating My Rating
1
The Wedding Date (2005,  PG-13)
2
P.S. I Love You (2007,  PG-13)
3
Bend It Like Beckham (2003,  PG-13)
4
Uptown Girls (2003,  PG-13)
5
Click (2006,  PG-13)
6
The Grudge (2004,  PG-13)
7
The Notebook (2004,  PG-13)
8
The Holiday (2006,  PG-13)
9
Serendipity (2001,  PG-13)
10
Prime (2005,  PG-13)
11
In Her Shoes (2005,  PG-13)
12
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
13
50 First Dates (2004,  PG-13)
14
White Noise (2005,  PG-13)
15
Along Came Polly (2004,  PG-13)
16
What a Girl Wants (2003,  PG)
17
Catch and Release (2007,  PG-13)
18
The Terminal (2004,  PG-13)
19
Panic Room (2002,  R)
20
Spanglish (2004,  PG-13)
21
Big Daddy (1999,  PG-13)
22
A Good Year (2006,  PG-13)
23
The Mexican (2001,  R)
24
The Lake House (2006,  PG)
25
Maid of Honor (2006,  PG)
26
The House Bunny (2008,  PG-13)
27
Hancock (2008,  PG-13)
28
Mean Girls (2004,  PG-13)
29
Spiderman (1990,  Unrated)
30
1408 (2007,  PG-13)
31
Guess Who (2005,  PG-13)
32
Eragon (2006,  PG)
33
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
34
Daddy Day Care (2003,  PG)
35
While You Were Sleeping (1995,  PG)
36
Ice Age (2002,  PG)
37
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
38
L.A. Blues (2007,  R)
39
The Perfect Man (2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments