My Favorite Movies


  fb1383638948's Rating My Rating
1
Michael Jackson's This Is It (2009,  PG)
2
The Miracle Worker (2000,  Unrated)
3
Tears of the Sun (2003,  R)
4
Big Fish (2003,  PG-13)
5
2012 (2009,  PG-13)
6
Disney's A Christmas Carol (2009,  PG)
7
(500) Days of Summer (2009,  PG-13)
8
Love Actually (2003,  R)
9
Juno (2007,  PG-13)
10
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
11
Serendipity (2001,  PG-13)
12
A Little Inside (1999,  PG)
13
How to Eat Fried Worms (2006,  PG)
14
The Notebook (2004,  PG-13)
15
Star Trek (2009,  PG-13)
16
Avatar (2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments